Jednoduchá stolička Bars - čierna
Kód: 006-0909Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: polypropylén vystužený sklenými vláknami
stohovateľnosť: áno - umožňuje zloženie jeden do druhého
nosnosť: 150 kg
hmotnosť: 3,6 kg
polohovacie: nie
farebné prevedenie: čierna
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné stoličky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 3.6 kg |
| EAN: | 5604916050446 |
| Farba: | čierna |
| Šírka: | 46 cm |
| Výška: | 82 cm |
| Hĺbka: | 56 cm |
| Výška sedu: | 46 cm |
| Hĺbka sedu: | 43 cm |
| Výška zadného operadla: | 41 cm |
.png)



