Horná výklopná skrinka Modena - dub artisan
Kód: 029-0342Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál korpus: LTD o hrúbke 16 mm + ABS hrany 1mm
dvierka: LTD o hrúbke 16 mm
ABS hrana - ochrana proti mechanickému poškodeniu a vzniku vlhkosti
úchyty: plast
zdvíhanie dvierok pomocou plynových piestov
farebné prevedenie: dub artisan
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchynské skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| EAN: | 2000000505213 |
| Farba: | prírodná |
| Materiál: | lamino |
| Dekor: | dub |
| Šírka: | 60 cm |
| Výška: | 36 cm |
| Hĺbka: | 31 cm |
.png)



