Drezová skrinka Modena 1 - dub artisan / čierna
Kód: 029-0329Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál korpus: LTD o hrúbke 16 mm + ABS hrany 1mm
dvierka: LTD o hrúbke 16 mm
ABS hrana - ochrana proti mechanickému poškodeniu a vzniku vlhkosti
úchyty: plast
tiché dojazdy na šuplíkoch aj na dvierkach
univerzálna strana dvierok (pri montáži si zvolíte sami, na akú stranu sa budú otvárať)
farebné prevedenie: dub artisan /čierna matná (dvierka)
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchynské skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 2000000505282 |
| Farba: | čierna |
| Materiál: | lamino |
| Dekor: | dub |
| Šírka: | 80 cm |
| Výška: | 82 cm |
| Hĺbka: | 52 cm |
.png)



