Drevená detská posteľ Axel bis s úložným priestorom - 90 x 180 / biela
Kód: 049-0147Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: borovicové drevo, brúsené zo 4 strán
ložná plocha: 90x180 cm
nohy: 45/65 mm
rám postele: 90/20 mm
výška zábrany: 30 cm
priemer priečok: 14 mm
zábrana do 1/2 dĺžky lôžka
vhodné pre matrace s výškou 9-12 cm
zapustenie matraca do roštu: cca 4 cm
odnímateľná variabilná zábrana
úložná zásuvka z borovicovej dosky, dno z HDF s hrúbkou 3 mm
rošt je súčasťou balenia, každá lamela sa pripevňuje samostatne pomocou skrutiek priamo k posteli
maximálna nosnosť: 100 kg
certifikát FSC, označenie CE - výrobok spĺňa právne normy EÚ pre bezpečné používanie
natreté ekologickými farbami na vodnej báze bez zápachu podľa normy PN-EN 71-3
farebné prevedenie: biela
Matrac nie je súčasťou balenia.
Skutočná farebnosť výrobku sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské postele s úložným priestorom |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | AXEL BIS 90180 BIEL |
| Farba: | biela |
| Štýl: | škandinávsky |
| Materiál: | drevo |
| Šírka: | 96 cm |
| Výška: | 63 cm |
| Dĺžka: | 189 cm |
| Zábrana: | so zábranou |
| Rozmer: | 90x180 cm |
| Úložný priestor: | s úložným priestorom |
| Rozkládání: | bez rozkladania |
.png)



