Posteľ Musa bis domček - 90 x 180 / biela
Kód: 049-0037Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: borovicová preglejka - lepené borovicové drevo, trieda 1, pozdĺžne a priečne spojené, brúsené zo 4 strán
ložná plocha: 90x180 cm
nôžky: 45/65 mm
rám postele: 90/20 mm
výška zábrany: 30 cm
priemer priečok: 14 mm
zábrana do 1/2 lôžka
najvyšší bod: 176 cm
vhodné pre matrace s výškou 9-15 cm
zapustenie matraca do roštu: cca 4 cm
odnímateľná variabilná zábrana
úložná zásuvka na gumových kolieskach
čelo a boky zásuvky z masívneho dreva, dno z HDF dosky
rošt je súčasťou, každá lamela sa pripevňuje samostatne pomocou skrutiek priamo k posteli
maximálna nosnosť: 100 kg
certifikát FSC, označenie CE - výrobok spĺňa právne normy EÚ pre bezpečné používanie
lakované ekologickými farbami na vodnej báze bez zápachu podľa normy PN-EN 71-3
farebné prevedenie: biela
Matrac nie je súčasťou.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské postele s úložným priestorom |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | MUSA BIS 90180 BIEL |
| Farba: | biela |
| Štýl: | škandinávsky |
| Materiál: | masív |
| Šírka: | 96 cm |
| Výška: | 176 cm |
| Dĺžka: | 189 cm |
| Zábrana: | so zábranou |
| Rozmer: | 90x180 cm |
| Úložný priestor: | s úložným priestorom |
| Prístelka: | bez prístelky |
.png)



