Domčeková posteľ Alfie PLUS 4 so snímateľnou zábranou - 120 x 200 cm - sivá
Kód: 030-0120Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: masív borovica
ložná plocha: 120 x 200 cm
výška zábrany: 29 cm
šírka vstupu: 72,5 cm
nôžky: 4 x 4 cm
výška nôžok: 19 cm
2 úložné šuplíky, pogumované kolieska, pre bielu a sivú farbu zásuvky vyrobené z MDF dosky
latkový rošt je súčasťou
vhodné pre matrac s výškou 10-15 cm
nosnosť: 100 kg
snímateľná zábrana
povrchová úprava: pri prírodnej a sivej farbe nitrocelulózový lak, pri bielej farbe lak na vodnej báze, zdravotná nezávadnosť podľa normy EN 71-3
pri sivej a bielej farbe je ľahko viditeľná štruktúra dreva
morenie: sivá
Na výber 3 dekory - prírodná borovica, biela, sivá. Zvolenú farbu prosím uveďte do poznámky v objednávke.
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detská izba |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 60 kg |
| Farba: | šedá |
| Štýl: | škandinávsky |
| Materiál: | drevo |
| Dekor: | borovica |
| Šírka: | 128 cm |
| Výška: | 170 cm |
| Dĺžka: | 208 cm |
| Zábrana: | so zábranou |
| Rozmer: | 120x200 cm |
| Úložný priestor: | s úložným priestorom |
| Prístelka: | bez prístelky |
.png)



