Obojstranný penový matrac Alisa 10 - 120 x 200 cm
Kód: 043-0130Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
zloženie: PUR pena T25 s hrúbkou 8 cm
hypoalergénne
snímateľný a prateľný poťah
stredná tvrdosť
obojstranná
výška matraca: 10 cm (aj s poťahom)
rozmer matraca: 120 x 200 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské matrace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| Šírka: | 120 cm |
| Výška: | 10 cm |
| Dĺžka: | 200 cm |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| Rozmer: | 120x200 cm |
| Typ: | penové |
| Nosnosť: | 130 kg |
.png)



