Zostava do obývacej izby s LED osvetlením CALABRINI - kašmír
Kód: 016-0721Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zostava obsahuje (š/v/h):
2x TV stolík 150 cm: 150/37,5/43
2x závesná vitrína s LED osvetlením: 45/116,5/32
2x nástenná polica: 105/34/32
Parametre a vlastnosti:
materiál korpusu: LTD (laminovaná drevotriesková doska) hrúbky 16 mm + ABS hrany (ochrana proti mechanickému poškodeniu a vlhkosti)
kovové pánty
dvierka so sklenenou výplňou
povrch lamina je ľahko umývateľný
výška TV stolíka bez nožičiek: 34 cm
farebné prevedenie: kašmírový mat
Biele alebo modré LED osvetlenie je súčasťou.
Farbu LED osvetlenia prosím uveďte do poznámky k objednávke
TV stolíky možno zavesiť na stenu alebo postaviť na nohy, ktoré sú súčasťou balenia.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Obyvacie steny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 144 kg |
| Farba: | béžová |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Povrch: | mat |
| Šírka: | 300 cm |
| Hĺbka: | 43 cm |
| Hmotnosť: | 144 kg |
.png)



