Závesný nočný stolík Century – dekor olejovaný dub
Kód: 047-0119Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál konštrukcie: drevovláknitá doska, dubová dyha
zásuvka: MDF doska strednej hustoty
nosnosť: max. 20 kg
montáž na stenu
súčasťou je montážny materiál na stenu
už vopred zmontované
farebné prevedenie: biely olejovaný dub
Rozmery balenia (Š/V/H):
1/1: 45,5/27,5/40 cm – 6,5 kg
Jedná sa o skladovú položku – nový, nepoužitý tovar. Ponuka platí do vypredania zásob.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytok skladem ihneď k odoslaniu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6.5 kg |
| EAN: | 5713941003003 |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | dubová dyha |
| Dekor: | dub |
| Šírka: | 37 cm |
| Výška: | 21 cm |
| Hĺbka: | 32 cm |
| Úložný priestor: | s policou aj zásuvkami |
.png)



