Záhradný servírovací stolík PASAKU - teakové drevo, na kolieskach, prírodný
Kód: 058-0020Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: teakové drevo
max. zaťaženie na jednu policu: 10 kg
dodáva sa v rozloženom stave na jednoduchú prepravu
farebné prevedenie: prírodná
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 11.7 kg |
| EAN: | 5713917039562 |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | škandinávsky |
| Materiál: | drevo |
| Dekor: | teak |
| Šírka: | 86 cm |
| Výška: | 81 cm |
| Hĺbka: | 50 cm |
| Hmotnosť: | 12 kg |
.png)



