Záhradné kreslo Iowa - grafit
Kód: 006-0232Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: lisovaný plast
rozmer balenia: 2x 80x60x21cm
hmotnosť: 7 kg
nosnosť: 110 kg
polohovacie: nie
farebné prevedenie: grafit / šedé podušky
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné stoličky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| EAN: | 8711245129532 |
| Farba: | čierna |
| Šírka: | 62 cm |
| Výška: | 89 cm |
| Hĺbka: | 60 cm |
| Hmotnosť: | 14 kg |
| Výška sedu: | 42 cm |
| Hĺbka sedu: | 47 cm |
| Výška zadného operadla: | 50 cm |
.png)



