Záhradná pohovka Rodos Premium s ľavou opierkou
Kód: 055-0004Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: hliníkový rám, práškovo lakovaný štruktúrnou polyesterovou farbou ve farbe taupe
čalúnenie: prémiová látka Sunbrella Natte (100 % akryl) ve farbe nature grey
sedadlá sú vyplnené studenou penou HR3020
operadlá sú vyplnené silikónovými guľôčkami
pohovka s ľavou opierkou
Látka Sunbrella Natte je výnimočná svojou trvanlivosťou, je priedušná, vodoodpudivá a odolná voči UV žiareniu, plesniam a škvrnám, veľmi ľahko sa čistí. Svoj vzhľad a farbu si zachováva dlhé roky, a to aj v náročných vonkajších podmienkach.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné lavice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 23 kg |
| Farba: | šedá |
| Materiál: | kov |
| Šírka: | 164 cm |
| Výška: | 66 cm |
| Hĺbka: | 84 cm |
| Hmotnosť: | 23 kg |
| Nosnosť: | 300 kg |
.png)



