Záhradná hojdačka Sylva z borovicového masívu
Kód: 006-0063Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: masív borovice, polyester
nosnosť: 240 kg
hmotnosť: 40 kg
kapacita: 3 osoby
rozmer konštrukcie striešky: 130 x 192 cm
rozmer balenia: 194x77x11 cm
farebné prevedenie: hnedá impregnácia / zelená (strieška)
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné hojdačky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 40 kg |
| EAN: | 5905919018052 |
| Šírka: | 192 cm |
| Výška: | 170 cm |
| Hĺbka: | 130 cm |
| Hmotnosť: | 40 kg |
| Výška sedu: | 43 cm |
| Hĺbka sedu: | 45 cm |
| Výška zadného operadla: | 68 cm |
| Šírka sedu: | 150 cm |
.png)



