Vysoká kúpeľňová skrinka Ocean black 1D - dub olejovaný / čierna
Kód: 052-0001Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál korpusu a políc: laminovaná doska
šírka dosky korpusu: 16 mm
materiál dvierok: MDF doska - polotvrdá drevovláknitá doska
šírka dosky dvierok: 16 mm
určené na zavesenie na stenu
tiché dovieranie
univerzálne prevedenie dvierok - pravé / ľavé
materiál na uchytenie na stenu súčasťou
farebné prevedenie: dub olejovaný / čierny mat
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytok do kúpeľne |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 28.5 kg |
| EAN: | 5907611664513 |
| Farba: | čierna |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Dekor: | dub |
| Šírka: | 35 cm |
| Výška: | 170 cm |
| Hĺbka: | 33 cm |
| Hmotnosť: | 28,5 kg |
| Zatváranie: | klasické zatváranie |
.png)



