Štýlová stolná lampa Abou
Kód: D01-0005Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: keramika, železo, bavlna, polyester
dĺžka prívodného kábla: 120 cm
pätica: E27
max. príkon: 40 W
hmotnosť: 1,23 kg
žiarovku nutno zakúpiť samostatne, nie je súčasťou
farebné prevedenie: biela / zelená / cédrový dekor
Jedná sa o skladovú zásobu – nový, nepoužitý tovar. Ponuka platí do vypredania zásob.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stolné lampy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 4.6 kg |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | keramika |
| Šírka: | 25 cm |
| Výška: | 42,5 cm |
| Hĺbka: | 25 cm |
| Umiestnenie: | na nočný stolík |
.png)



