Stolná lampa Melor s keramickou základňou
Kód: D01-0001Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: keramika, železo, bavlna, polyester
dĺžka kábla: 115 cm
pätica: E27
max. výkon: 40 W
žiarovku nutné dokúpiť, nie je súčasťou
farebné prevedenie: béžová / šedá
Jedná se o skladovou zásobu - nové, nepoužívané zboží. Nabídka platí do vyčerpání zásob.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytok skladem ihneď k odoslaniu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.2 kg |
| Farba: | šedá |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | keramika |
| Šírka: | 19 cm |
| Výška: | 33,5 cm |
| Hĺbka: | 19 cm |
| Umiestnenie: | na stôl |
.png)



