Dizajnová stolná lampa Cyrel – biela / šedá
Kód: D01-0006Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: keramika, kov, bavlna, polyester
pätica: E27 max. výkon: 60 W
žiarovka nie je súčasťou, je nutné dokúpiť
farebné prevedenie: biela / šedá
Jedná sa o skladovú zásobu – nový, nepoužitý tovar. Ponuka platí do vypredania zásob.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stolné lampy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.9 kg |
| Farba: | šedá |
| Štýl: | moderný |
| Šírka: | 21 cm |
| Výška: | 35,5 cm |
| Hĺbka: | 21 cm |
| Umiestnenie: | na nočný stolík |
.png)



