Vonkajšie závesné svietidlo Camillo – čierna
Kód: D03-0268Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: hliník, číre bublinkové sklo
vonkajšie osvetlenie
trieda ochrany: 1
stupeň ochrany: IP44
pätica: E 27
max. príkon: 60 W
napájanie: 220-240 V
min. výška: 49,5 cm
max. výška: 140,7 cm
žiarovku je potrebné zakúpiť samostatne, nie je súčasťou
farebné prevedenie: čierny mat
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vonkajšie osvetlenie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 3.32 kg |
| Farba: | čierna |
| Štýl: | industriálny |
| Materiál: | kov |
| Výška: | 37,5 cm |
| Hmotnosť: | 3,32 kg |
| Umiestnenie: | závesné |
| Šířka: | 15,2 cm |
| Hloubka: | 15,2 cm |
.png)



