Vonkajšia nástenná lucerna Camillo – prírodné mosadzné prevedenie
Kód: D03-0267Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: hliník, číre bublinkové sklo
vonkajšie osvetlenie
trieda ochrany: 1
stupeň ochrany: IP44
pätica: E27
max. príkon: 60 W
napájanie: 220-240 V 50 Hz
žiarovku je potrebné zakúpiť samostatne, nie je súčasťou
farebné prevedenie: mosadz
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástenné svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.8 kg |
| Farba: | žltá |
| Štýl: | industriálny |
| Materiál: | kov |
| Šírka: | 15,2 cm |
| Výška: | 37,5 cm |
| Hĺbka: | 19,1 cm |
| Hmotnosť: | 2,8 kg |
| Umiestnenie: | nástenné |
.png)



