Veľký kusový koberec Santo antracit - 200 x 290 cm
Kód: 012-1555Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: 100% polypropylén
gramáž: 1900 g/m2
výška vlasu: +/-30 mm
hustý a odolný vlas, vysoká pevnosť
certifikát OEKO-TEX
farebné prevedenie: antracit (tmavo šedá)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Moderné kusové koberce |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 11 kg |
| Farba: | šedá |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | polypropylén |
| Šírka: | 200 cm |
| Dĺžka: | 290 cm |
| Rozmer: | 200x290 cm |
| Tvar: | obdĺžnikové |
| Umiestnenie: | interiérové |
| Vzor: | jednofarebné |
.png)



