Úzka predsieňová skriňa Hit - dub sonoma
Kód: 014-0467Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
Materiál: LTD + ABS
korpus: laminovaná doska - 22 mm, ABS hrana - 2 mm
dvere, police: laminovaná doska - 16 mm, ABS hrana - 0,5 mm, zrkadlo
farebné prevedenie: dub sonoma
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitoru Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Predsieňové skrině |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 44 kg |
| Materiál: | lamino |
| Dekor: | dub sonoma |
| Povrch: | mat |
| Šírka: | 48 cm |
| Výška: | 193 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Hmotnosť: | 44 kg |
.png)



