Úzka horná kuchynská skrinka Monza - orech okapi
Kód: 029-0469Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál korpus: LTD o hrúbke 16 mm + melamínová hrana
dvierka: LTD o hrúbke 16 mm + ABS hrany 1mm
ABS hrana - ochrana proti mechanickému poškodeniu a vzniku vlhkosti
melamínová hrana - tenký pruh, ktorý sa prilepuje na hranu dosky, aby vytvoril ochranný lem
univerzálna strana dvierok ( pri montáži si zvolíte sami, na akú stranu sa budú otvárať)
tiché dojazdy na šuplíkoch aj na dvierkach
čierne hliníkové úchyty
2x polica
farebné prevedenie: orech okapi
rozmery balenia:
1/2: 30 x 8 x 84 cm - 9 kg
2/2: 30 x 4 x 76 cm - 3 kg
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monza |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| EAN: | 2000000652542 |
| Farba: | hnedá |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 30 cm |
| Výška: | 71,5 cm |
| Hĺbka: | 31 cm |
| Hmotnosť: | 12 kg |
.png)



