Útulný peliešok Taco Bed L – masívna borovica v bielej farbe
Kód: 037-0222Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: borovicové drevo
vnútorný vankúš je potrebné zakúpiť samostatne v súvisiacich produktoch, nie je súčasťou
určené pre vankúš s rozmermi 94 x 60 cm
spodné dosky (rošt) pre lepšiu cirkuláciu vzduchu
robustná, stabilná konštrukcia
brúsené, zaoblené hrany
lakované vodou riediteľnými, bezzápachovými a ekologickými farbami
farebné prevedenie: biela
Aby ste vybrali najlepšiu veľkosť pre vášho domáceho maznáčika, zmerajte plochu, ktorú zaberá, keď leží alebo spí. K rozmerom vášho domáceho maznáčika pridajte 8–10 cm, aby mal dostatok priestoru na pohodlný odpočinok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pelechy pre psov |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PET0-00006 |
| Farba: | biela |
| Štýl: | škandinávsky |
| Materiál: | drevo |
| Dekor: | borovica |
| Šírka: | 102 cm |
| Výška: | 28,5 cm |
| Dĺžka: | 68 cm |
.png)



