Toskania 1 komoda z masívneho dreva - medová borovica
Kód: 034-0026Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: organická fínska borovica
rukoväte: kov vo farbe starého zlata
povrchová úprava: farba na vodnej báze
údržba: utierajte mäkkou bavlnenou handričkou alebo handričkou z mikrovlákna
nevystavujte priamemu UV žiareniu a teplu radiátorov
zásuvky s tichým otváraním Hettich
dodáva sa v demontovanom stave
morenie: borovica medová
Skutočná farba výrobku sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spálňa |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 40 kg |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | provensálsky |
| Materiál: | drevo |
| Dekor: | borovica |
| Povrch: | mat |
| Šírka: | 140 cm |
| Výška: | 88 cm |
| Hĺbka: | 43 cm |
| Hmotnosť: | 38 kg |
| Zatváranie: | s dvierkami aj zásuvkami |
.png)



