Toaletný stolík Diva so zrkadlom a osvetlením - biela
Kód: 023-0479Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
Materiál: LTD, ABS hrany, zrkadlo, osvetlenie
hrúbka materiálu: 16 mm
dekoratívne úchyty: tvrdené PVC
kovové pojazdy
farebné prevedenie: biela matná
Doplňte toaletku o štýlovú stoličku či hrejivý koberec, aby ste sa cítili ako v bavlnke.
Skutočná farba produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Toaletné stolíky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 59 kg |
| Farba: | biela |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Povrch: | mat |
| Šírka: | 120 cm |
| Výška: | 136 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Hmotnosť: | 59 kg |
| Zrkadlo: | so zrkadlom |
.png)



