Toaletný stolík Boho Meli - biely mat
Kód: 048-0063Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD o hrúbke 18 mm
výška nôžok: 65 cm
vnútorná šírka zásuvky: 30 cm
vnútorná výška zásuvky: 8 cm
vnútorná hĺbka zásuvky: 43 cm
nôžky: masív
štýlové povrázkové rukoväte
farebné prevedenie: biely mat
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Toaletné stolíky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 27 kg |
| EAN: | 5907274943000 |
| Farba: | biela |
| Štýl: | škandinávsky |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 135 cm |
| Výška: | 79 cm |
| Hĺbka: | 54 cm |
| Hmotnosť: | 27 kg |
| Materiál nôh: | drevo |
.png)



