Televízny stolík Tokio - béžová
Kód: 029-0550Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD o hrúbke 16 mm
ABS hrany
zadná sololitová doska - 2,5 mm
zlaté kovové nohy - 15 cm
farebné prevedenie: béžová / zlatá
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolíky s dvierkami |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 32 kg |
| Farba: | béžová |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 180 cm |
| Výška: | 50 cm |
| Hĺbka: | 40,8 cm |
| Hmotnosť: | 32 kg |
.png)



