Štýlový koberec Kamel - 120 x 170 cm - tmavosivá
Kód: 012-1065Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: 100% PP (polypropylén)
gramáž: +/- 2000 g/m2
výška vlasu: +/- 20 mm
vysoká pevnosť
odolnosť voči poškodeniu a škvrnám
intenzívne farby
protišmyková spodná časť koberca
koberec je možné prať na 30 °C
krajina pôvodu: Turecko
farba: tmavo šedá
Dodatočné parametre
| Kategória: | Moderné kusové koberce |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 4.6 kg |
| Farba: | šedá |
| Materiál: | polypropylén |
| Šírka: | 120 cm |
| Dĺžka: | 170 cm |
| Rozmer: | 120x170 cm |
| Tvar: | obdĺžnikové |
| Umiestnenie: | interiérové |
| Vzor: | jednofarebné |
| Použitie: | bytové |
.png)



