Stolná LED lampa Flamingo black – moderné dekoratívne osvetlenie
Kód: D03-0175Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: kov, PVC
interiérové osvetlenie
integrované LED
max.príkon: 6 W LED
lumene: 420 Lm
teplota svetla: 3000k
farebné prevedenie: čierna
napájanie káblom
vypínač na kábli
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stolné lampy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| Farba: | čierna |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | kov |
| Šírka: | 15 cm |
| Výška: | 50 cm |
| Hĺbka: | 15 cm |
| Umiestnenie: | na stôl |
.png)



