Spodná rohová kuchynská skriňa Monza 1 - orech okapi
Kód: 029-0505Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál korpus: LTD o hrúbke 16 mm + melamínová hrana
dvierka: LTD o hrúbke 16 mm + ABS hrany 1mm
ABS hrana - ochrana proti mechanickému poškodeniu a vzniku vlhkosti
melamínová hrana - tenký pruh, ktorý sa prilepuje na hranu dosky, aby vytvoril ochranný lem
tiché dojazdy na šuplíkoch aj na dvierkach
vnútorná časť je biela
1x polica
čierne hliníkové úchyty
kuchynská doska nie je súčasťou
farebné prevedenie: orech okapi
Kuchynskú pracovnú dosku je možné objednať samostatne tu.
rozmery balenia:
1/2: 55 x 13 x 97 cm - 32,5 kg
2/2: 35 x 4 x 85 cm - 6 kg
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monza |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 39 kg |
| EAN: | 2000000652665 |
| Farba: | hnedá |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 83 cm |
| Výška: | 82 cm |
| Hĺbka: | 83 cm |
| Hmotnosť: | 38,5 kg |
.png)



