Skriňa s lamelami Kaja - čierna
Kód: 029-0533Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD o hrúbke 16 mm + ABS hrany
zadná sololitová doska: 2,5 mm
protišmykové nôžky: 6,5 mm
kovové úchyty: 256 mm
lamely: 18x18 mm
farebné prevedenie: čierna
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Šatníkové skrine do spálne |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 227 kg |
| Farba: | čierna |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 200 cm |
| Výška: | 239 cm |
| Hĺbka: | 61,9 cm |
| Hmotnosť: | 227 kg |
| Zatváranie: | klasické zatváranie |
| Zrkadlo: | bez zrkadla |
.png)



