Široká skrinka pod umývadlo Ocean beige 120 - dub olejovaný / béžová
Kód: 052-0026Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál korpusu: laminovaná doska
šírka dosky korpusu: 16 mm
materiál čela šuplíkov: MDF doska - polotvrdá drevovláknitá doska
šírka dosky čela: 16 mm
určené na zavesenie na stenu
materiál na uchytenie na stenu súčasťou
možnosť zasadenia umývadla do skrinky alebo položenie na dosku
horná doska nie je súčasťou, možnosť dokúpenia tu
farebné prevedenie: dub olejovaný / béžový mat
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytok do kúpeľne |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 41 kg |
| EAN: | 5907611664544 |
| Farba: | hnedá |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Dekor: | dub |
| Šírka: | 120 cm |
| Výška: | 57 cm |
| Hĺbka: | 46 cm |
| Hmotnosť: | 41 kg |
.png)



