Sektorová kuchynská linka Stilo 250 cm – dub artisan / biela matná
Kód: 029-0005Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zostava obsahuje (š/v/h):
1x horná skrinka: 80/71,5/31 cm
1x malá horná skrinka: 60/36/31 cm
1x horná skrinka: 60/71,5/31 cm
1x horná skrinka: 50/71,5/31 cm
1x spodná drezová skrinka: 80/82/52 cm
1x spodná skrinka na sporák: 60/82/52 cm
1x spodná skrinka: 50/82/52 cm
1x spodná skrinka: 60/82/52 cm
celková šírka kuchyne: 250 cm
Jednotlivé skrinky si môžete zakúpiť aj tu.
Parametre a vlastnosti:
materiál korpus: LTD laminovaná drevotriesková doska o hrúbke 16 mm + ABS hrany 1 mm
dvierka: MDF polotvrdá drevovláknitá doska 16 mm - ozdobné frézovanie
kuchynskú dosku je potrebné dokúpiť
úchytky: čierny kov
tiché dojazdy na šuplíkoch aj na dvierkach
univerzálna strana dvierok (pri montáži si zvolíte sami, na akú stranu sa budú otvárať)
farebné prevedenie: dub artisan / biely mat
Kuchynskú pracovnú dosku je možné objednať samostatne tu.
Kuchynské spotrebiče, drez a vodovodné batérie nie sú súčasťou zostavy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stilo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 130 kg |
| Farba: | biela |
| Materiál: | lamino |
| Dekor: | dub |
| Povrch: | mat |
| Šírka: | 250 cm |
| Hmotnosť: | 130 kg |
| Tvar: | priame |
.png)



