Šatníková skriňa s lamelami Lagos - dub zlatý / čierny mat
Kód: 026-0092Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD so šírkou 16 mm
ABS hrany
farebné prevedenie: dub zlatý / čierny mat
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Šatníkové skrine do spálne |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 160 kg |
| Farba: | čierna |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 200 cm |
| Výška: | 215 cm |
| Hĺbka: | 61 cm |
| Hmotnosť: | 160 kg |
| Zatváranie: | klasické zatváranie |
| Zrkadlo: | so zrkadlom |
.png)



