Šatníková skriňa s lamelami Atena 200 - biely mat
Kód: 026-0096Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD so šírkou 16 mm
ABS hrany
čierne lamely
farebné prevedenie: biely mat
Praktický šuplík je možné prikúpiť tu.
Možnosť dokúpenia tichého dovierania.
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrine 200 - 249 cm |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 170 kg |
| Farba: | biela |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 200 cm |
| Výška: | 215 cm |
| Hĺbka: | 62 cm |
| Hmotnosť: | 170 kg |
| Zatváranie: | s posuvnými dverami |
| Zrkadlo: | so zrkadlom |
.png)



