Šatníková skriňa s lamelami Atena 150 - biely mat
Kód: 026-0095Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD so šírkou 16 mm
ABS hrany
čierne lamely
farebné prevedenie: biely mat
Možnosť dokúpenia tichého dovierania.
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrine 150 - 199 cm |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 140 kg |
| Farba: | biela |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 150 cm |
| Výška: | 215 cm |
| Hĺbka: | 62 cm |
| Hmotnosť: | 140 kg |
| Zatváranie: | s posuvnými dverami |
| Zrkadlo: | so zrkadlom |
.png)



