Šatníková skriňa Bogota 150 - dub zlatý
Kód: 026-0090Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD so šírkou 16 mm
ABS hrany
farebné prevedenie: dub zlatý
Farebné prevedenie:
dub zlatý - hlavný obrázok
dub sonoma
biely mat
Zvolené farebné prevedenie uveďte, prosím, do poznámky k objednávke.
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Šatníkové skrine do spálne |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 150 kg |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 150 cm |
| Výška: | 215 cm |
| Hĺbka: | 61 cm |
| Zatváranie: | klasické zatváranie |
| Zrkadlo: | so zrkadlom |
.png)



