Rozkladacia zamatová pohovka Sweet
Kód: 011-0308Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
výplň: bonellové pružiny, PUR pena
konštrukcia: kombinácia masívneho dreva a drevotriesky
kovové nôžky s drevenou ozdobnou lištou
plocha na spanie: 144 x 200 cm
kompletne čalúnený (vrátane zadnej časti)
úložný priestor: 177 x 62 x 16 cm
čalúnenie: zamatová poťahová látka Riviera 96 - tmavosivá
Vlastnosti látky Riviera:
materiál: 100 % polyester
hmotnosť: 300 g/m2
martindale: 100 000 cyklov
Skutočné farby tkaniny sa môžu líšiť od farby zobrazenej na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rozkladacie pohovky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 92 kg |
| Farba: | šedá |
| Štýl: | moderný |
| Šírka: | 204 cm |
| Výška: | 74 cm |
| Hĺbka: | 106 cm |
| Úložný priestor: | s úložným priestorom |
| Výška sedu: | 47 cm |
| Rozkladanie: | rozkladacie |
| Nožičky: | s nožičkami |
.png)



