Retro stolná lampa Provence Element - tmavo šedá / dlhoročná mosadz
Kód: D03-0037Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: oceľ
interiérové osvetlenie
trieda ochrany: 1
pätica: E27
max.príkon: 60 W
napájanie: 220-240 V
farebné prevedenie: tmavo šedá / dlhoročná mosadz
Žiarovka nie je súčasťou produktu.
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stolné lampy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.8 kg |
| Farba: | šedá |
| Štýl: | provence |
| Materiál: | kov |
| Šírka: | 21 cm |
| Výška: | 52,3 cm |
| Hĺbka: | 21 cm |
.png)



