Priestranná komoda Tori - čierny grafit
Kód: 016-0712Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: laminovaná drevotrieska 16 mm a 22 mm
dvierka: laminovaná drevotrieska 16 mm
ABS hrany
zadná sololitová doska 3 mm
kovové nohy
výška nôžok: 13 cm
systém otvárania "push to open"
farebné prevedenie: čierny grafit / zlatá
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Policové komody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 48 kg |
| Farba: | čierna |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 150 cm |
| Výška: | 80 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Hmotnosť: | 48 kg |
.png)



