Priestranná drevená komoda Marone Elite – popelavo šedá/prírodná
Kód: 034-0247Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: fínska borovica z ekologického hospodárstva (certifikát FSC), sklo úchytky: drevo
kvalitné kovové pánty a koľajničky
tiché zatváranie zásuviek
náter: ekologický lak na vodnej báze, prírodný vosk
krytie farbou: 90 % (viditeľná štruktúra dreva)
údržba: utierať mäkkou bavlnenou handričkou alebo handričkou z mikrovlákna nevystavovať priamemu UV žiareniu ani teplu z radiátora
dodáva sa v demonte
farebné prevedenie: popolavo šedá/prírodná borovica
Dodatočné parametre
| Kategória: | Komody do spálne |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 52 kg |
| Farba: | šedá |
| Štýl: | provensálsky |
| Materiál: | drevo |
| Dekor: | borovica |
| Šírka: | 199,8 cm |
| Výška: | 84,6 cm |
| Hĺbka: | 41,2 cm |
| Hmotnosť: | 52 kg |
.png)



