Predsieňová stena Loft - craft zlatý / čierny mat
Kód: 026-0099Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD so šírkou 16 mm
ABS hrany
čalúnený panel: čierna poťahová látka
farebné prevedenie: craft zlatý / čierny mat
Predsieňová stena nie je variabilná, je nutné uviesť PRAVÉ či ĽAVÉ prevedenie. (Voľbu uveďte do poznámky k objednávke). Na hlavnom obrázku je pravé prevedenie.
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Predsieňové zostavy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 63 kg |
| Farba: | čierna |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 100 cm |
| Výška: | 190 cm |
| Hĺbka: | 35 cm |
| Hmotnosť: | 63 kg |
.png)



