Predsieňová rohová stena Emi 38 - dub artisan / čierna
Kód: 043-0181Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zostava obsahuje (š/v/h):
1x botník: 100/49,5/40 cm
1x rohová šatníková skriňa bez zrkadla: 70x70/185/38 cm
1x rohový nadstavec na šatníkovú skriňu: 70x70/40/38 cm
2x vešiak (6 háčikov): 50/15 cm
1x závesná skrinka: 100/40/40
1x čalúnený panel: 38/15/3,5 cm
8x čalúnený panel: 50/40/3,5 cm
3x čalúnený panel: 40/38/3,5 cm
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD o hrúbke 16mm + ABS
botník opatrený plynovým piestom
skriňa, závesná skrinka a nadstavec sa otvára pomocou systému Push to open
panely dostupné v niekoľkých farbách
farebné prevedenie: dub artisan / čierna
čalúnený panel: hladká poťahová látka Trinity 27 - olivová (hlavný obrázok)
Vlastnosti tkaniny Trinity:
mäkká velúrová tkanina je vysoko odolná a pevná
materiál: 100% PES
gramáž: 355 g/m2
martindale: 100 000
Čalúnené panely sa lepia pomocou lepidla alebo suchých zipsov, ktoré nie sú súčasťou.
Lepidlo (Pattex fix super) a suché zipsy je možné priobjednať.
Zvolený odtieň tkaniny napíšte prosím do poznámky v objednávke. V prípade záujmu o iný odtieň tkaniny, kontaktujte našu infolinku.
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Predsieňové zostavy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 144 kg |
| Farba: | čierna |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Povrch: | mat |
| Šírka: | 170 cm |
| Výška: | 225 cm |
| Hĺbka: | 70 cm |
| Hmotnosť: | 144 kg |
| Typ: | rohové |
.png)



