Praktický toaletný stolík Zova / 2 zásuvky - kašmír
Kód: 013-0909Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD laminovaná drevotriesková doska o hrúbke 16 mm + ABS hrany 0,6 mm (police, prepážky)
ABS hrany 1 mm (horná a spodná doska)
čelá zásuviek: MDF polotvrdá drevovláknitá doska 18 mm (frézované)
čierne kovové nôžky
frézované úchyty
farebné prevedenie: kašmírový mat
Dodatočné parametre
| Kategória: | Toaletné stolíky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 28 kg |
| Farba: | béžová |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 103 cm |
| Výška: | 80 cm |
| Hĺbka: | 49 cm |
| Hmotnosť: | 28 kg |
.png)



