Praktická rohová šatníková skriňa Maximus M34 - dub catania
Kód: 014-0278Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD + ABS
konštrukcia z lamina - 22 mm, ABS hrany 1,7 mm
ostatné diely z lamina - 16 mm, ABS hrany 1,7 mm
plastové nôžky a úchytky
farebné prevedenie: dub catania
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Šatníkové skrine do spálne |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 89 kg |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | moderný |
| Šírka: | 90 cm |
| Výška: | 203 cm |
| Hĺbka: | 51 cm |
| Hmotnosť: | 89 kg |
.png)



