Praktická komoda Nelly - dub artisan/čierna
Kód: 013-0729Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál korpus: LTD 16 mm + ABS 0,5 mm
materiál dvierka: LTD 16 mm + ABS 0,5 mm
úchytky: plast
lamely: 18x18 mm
kovové pánty
3x zásuvka
farebné prevedenie: dub artisan / čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kombinované komody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 46 kg |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Dekor: | dub |
| Povrch: | mat |
| Šírka: | 105 cm |
| Výška: | 86 cm |
| Hĺbka: | 45 cm |
| Hmotnosť: | 46 kg |
.png)



