Posteľ Housebed Gabby 100 x 190 cm – škandinávsky štýl z borovicového dreva
Kód: 037-0244Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: borovicové drevo s prírodnými sukmi
jemne opracovaný povrch so zaoblenými hranami
ložná plocha: 100 x 190 cm – vhodná pre matrace s výškou 10–13 cm
matrac je potrebné zakúpiť
rošt je súčasťou, každá lamela je samostatne pripevnená skrutkami priamo k posteli
brúsené, zaoblené hrany
odnímateľná predná zábrana – viditeľné dodatočné otvory v ráme postele
zábrana až do 2/3 dĺžky postele
výška zábrany od rámu postele: cca 31,5 cm
medzery medzi priečkami: cca 5 cm
výška nôh: 6,7 alebo 19,5 cm – výber pri montáži
výška priečok po strechu: 100 cm
celková výška: 157 cm
zapustenie matraca k roštu: cca 3 cm
maximálna nosnosť: 120 kg
surové drevo, bez akejkoľvek úpravy alebo lakovania – povrch umožňuje vlastné lakovanie alebo impregnáciu podľa vkusu a potrieb
farebné prevedenie: prírodná borovica
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pure Wood |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 36 kg |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | škandinávsky |
| Materiál: | drevo |
| Dekor: | borovica |
| Šírka: | 106,5 cm |
| Výška: | 157 cm |
| Dĺžka: | 196,5 cm |
| Zábrana: | so zábranou |
| Rozmer: | 100x190 cm |
| Úložný priestor: | bez úložného priestoru |
| Prístelka: | bez prístelky |
.png)



