Posteľ domček Bello z masívu borovice - 80 x 190 / prírodná
Kód: 037-0145Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: borovicové drevo
plocha na spanie: 80x190 cm
nožičky: 45/65 mm
výška nôh: 10 cm
rám postele: 90/20 mm
výška zábrany: cca 23 cm
medzery medzi priečkami: cca 8,2 cm
najvyšší bod: 140 cm
odnímateľná zábrana - univerzálna (pravá strana/ľavá strana)
zábrana do 1/2 dĺžky postele
rošty sú súčasťou balenia, každá z lamiel sa pripevňuje samostatne pomocou skrutiek priamo k posteli
vhodná pre matrace s výškou do 12 cm - na hlavnom obrázku je matrac s výškou 10 cm (dieťa spí vo výške približne 26 cm)
maximálna nosnosť: 100 kg
surové drevo, bez akejkoľvek úpravy alebo lakovania
farebné prevedenie: prírodná borovica
Matrac nie je súčasťou balenia.
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské postele 80 x 190 cm |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | škandinávsky |
| Materiál: | drevo |
| Šírka: | 89 cm |
| Výška: | 135 cm |
| Dĺžka: | 199 cm |
| Zábrana: | so zábranou |
| Rozmer: | 80x190 cm |
| Úložný priestor: | bez úložného priestoru |
| Prístelka: | bez prístelky |
.png)



