Postel boxspring Horizo - 200 x 200 cm
Kód: 042-0047Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
korpus: kombinácia dreva a drevotriesky
plocha na spanie: 200 x 200 cm
výška plochy na spanie: 53 cm
bonellový matrac súčasťou: výška 20 cm, bonellové pružiny, PUR pena T-25
topper zdarma: PUR pena T-25, výška 5 cm
vysoké mäkké čelo - výplň: PUR pena 2 cm
nôžky: čierny kov
výška nožiek: 13 cm
úložné priestory
čalúnenie: zamatová tkanina Magic Velvet 2215 - horčicovo žltá
Vlastnosti tkaniny Magic Velvet:
materiál: 100% PES.
hmotnosť: 300 g/m2
martindale: 60 000 cyklov
typ látky: zamat
Do poznámky v objednávkovom formulári napíšte tkaninu podľa vášho výberu. Ak máte záujem o inú tkaninu, kontaktujte našu informačnú linku.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Postele do spálne |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 160 kg |
| Farba: | žltá |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | čalúnené |
| Šírka: | 200 cm |
| Výška: | 118 cm |
| Dĺžka: | 207 cm |
| Hmotnosť: | 160 kg |
| Rozmer: | 200x200 cm |
| Úložný priestor: | s úložným priestorom |
| Typ: | manželské |
| Výška ložnej plochy: | 53 cm |
.png)



