Poschodová posteľ Blanka s prístelkou a úložnými zásuvkami – 90 x 200 cm, viacero farieb
Kód: 050-0004Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: masívna borovica
materiál roštu: masívna borovica
ložná plocha lôžok: 90 x 200 cm – odporúčaná maximálna výška matraca do 13 cm
ložná plocha prístelky: 90x190 cm – odporúčaná maximálna výška matraca do 8 cm
matrace je potrebné zakúpiť samostatne
maximálna nosnosť na lôžko: 100 kg
odnímateľná bezpečnostná zábrana
univerzálny rebrík – pri montáži je možné umiestniť na ľavú alebo pravú stranu lôžka
lamelové rošty sú súčasťou
materiál zásuviek: drevotriesková doska
možno rozdeliť na samostatné postele
údržba: utrite čistou vlhkou handričkou, potom utrite suchou handričkou
natreté vodou riediteľnými, ekologickými farbami bez zápachu
morenie: biela
Vyberte si zo 4 dekorov – biela, prírodná borovica, kašmír a olivovo zelená. Vybranú farbu prosím uveďte v poznámkach k objednávke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské postele s prístelkou |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 89 kg |
| EAN: | 5905248019973 |
| Farba: | biela |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | masív |
| Dekor: | borovica |
| Šírka: | 97 cm |
| Výška: | 164 cm |
| Dĺžka: | 208 cm |
| Hmotnosť: | 89 kg |
| Zábrana: | so zábranou |
| Rozmer: | 90x200 cm |
| Úložný priestor: | s úložným priestorom |
| Prístelka: | s prístelkou |
.png)



